„Ме злоупотребуваа и ментално и физички! Познатата атлетичарка беше принудена да ги продава сликите без облека за 10 долари, а сега ги откри и мрачните тајни на индустријата!

4 октомври, 2020
118201949_781300299077858_5560396645233249712_n

Дури и во 2020 година, слушаме такви животни приказни.

Професионалниот сурфер Ели Џеан Кофи веќе не можеше да молчи. Откако стана попопуларна во светот поради објавувањето фотографии без облека на Инстаграм, и уште попровокативните што ги продава за десет долари преку целиот сервис „Ели Отклучен“, зборуваше за ситуацијата во сурфање.

Сепак, Ели се погрижи сè да не запре тука, бидејќи таа повеќе не сакаше да преболи сè. Таа спомена неколку модели на однесување, а исто така наведува дека ова е присутно во сите спортови, но дека, поради некоја причина, молчи за тоа.

На почетокот, мислев и верував дека сум најсреќната девојка на светот, но наскоро ја сфатив мрачната страна на индустријата за сурфање и беше страшно. Злоупотребата, ментална и физичка, што ја претрпев за време на тинејџерските години далеку од дома, со возрасни во моќни позиции, ме прогонува цел живот – рече Ели, а потоа застана за момент за да и здивне.

View this post on Instagram

This girl is very special to me @rubyleecoffey

A post shared by Ellie-Jean Coffey (@elliejeancoffey) on

Не е тешко да се отвориш и да кажеш што те прогонува со години.

Тоа беше прилично ужасно време во мојот живот. Мислам дека луѓето на моќни позиции имаат тенденција да ја злоупотребуваат таа моќ, а јас бев само млада девојка и ми требаше долго време да се опоравам – е искрена Ели Geneин, која на тој начин стана принудена да најде некои други извори на приход.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort