Меган Маркл се дистанцираше од својата најдобра пријателка. Еве зошто!

15 јули, 2020
сдфсдфсд


Канадскиот моден дизајнер, 40-годишната Џесика Мулрони, исто така во јавноста е позната како најдобрата пријателка на 38-годишната Меган Маркл, неодамна се најде во центарот на скандал, поради расистичките коментари што ги направи за инфлуенсерот Саша Екстер. Иако подоцна се извини за нејзината реакција, се чинеше дека не беше доволно, па дизајнерката изгуби многу ангажмани и договори, како и нејзината најдобра пријателка. Имено, Меган решила да се дистанцира од Џесика поради споменатиот скандал, а нејзината поранешна најдобра пријателка е очајна заради тоа, пишува People.


Џесика постојано ја повикувала Меган, а ги повикувала и нивните заеднички пријатели, обидувајќи се да го продолжат своето пријателство. Таа е очајна и тажна затоа што Меган и го сврте грбот кога и требаше најмногу поддршка “, откри извор близок на поранешната пријателка за споменатите медиуми.

„Сепак, пријателите рекоа дека не очекува Меган повторно да ја повика, затоа што кога ‘прекинува’со некого, за неа е крај со тоа лице“, додаде изворот. Се чини дека е причината зошто Џесика, која беше „прешкртана“ од Меган за една грешка, не е единствената од која што поранешната војвотка се откажа толку лесно. „Меган го прекина контакт со повеќето пријатели од Лос Анџелес. Тие беа многу возбудени кога слушнаа дека се враќа и се надеваа дека ќе се врати кај нив. Сепак, таа не се обрати внимание на ниту еден од нив. Тие дури и се обидоа да ја добијат преку нејзината мајка Дори Рагланд, но таа не одговори на повиците, а старите броеви на Меган веќе не се во функција “, заклучува изворот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi