Меган во шок! Хари има вонбрачно дете

29 јули, 2020
xcv bn


Иако во последно време многу се зборуваше дека Меган Маркл е бремена и дека навистина сака друго дете, веста што неодамна ја дозна за нејзиниот сопруг, принцот Хари, воопшто не се очекуваше. Двојката, која се пресели во Лос Анџелес на почетокот на април, секој ден го привлекува вниманието на јавноста и на медиумите, па не е изненадувачки што информациите за нивната врска сè повеќе „протекуваат“. Најновите шокантни вести за нив доаѓаат од списанието „Глобус“, во кое се тврди дека Меган открила дека Хари има нелегитимно дете.

„Тоа е кошмар! Палатата и Хари не можат да веруваат дека ова се случува. Тој негира и инсистира на тоа дека не може да биде татко. Неговите советници се обидуваат да го смират, велејќи му да не се грижи и дека ќе се погрижат за тоа. Наводите посочуваат дека сè се случило неколку недели пред нивната венчавка, поради што Хари очајно се обидува да ја убеди Меган дека сето тоа е лага “, вели инсајдерот за списанието.

princ harry

Таа прикачи фотографија од малото момче – кое е црвенокосо и неверојатно изгледа како Хари. Жената не се осврна на нивната врска, велејќи дека ќе открие сè – кога ќе седне и ќе разговара за ова прашање. Таа бара помош од Хари во форма на пет илјади долари месечно и тврди дека ако тој се согласи, таа никогаш нема да го открие вистинскиот идентитет на таткото на нејзиниот син. И покрај ова, кралството се плаши дека Хари е уценуван “, детално опиша изворот и рече дека кралското семејство ќе го направи понатамошниот процес далеку од јавноста.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi