Мелита ги откри своите критериуми за совршен маж, а ова е нејзиниот одговор на прашањето – дали има момче? (фото)

20 ноември, 2020
melita

Поранешната водителка Мелита Ракиќевиќ знае како да го привлече вниманието на социјалните мрежи со интересни, провокативни фотографии, објави во кои покажува како максимално ужива во луксуз, стил и убавина.

Знае да ја заинтригира јавноста и своите следбеници. Овој пат, Мелита беше расположена да одговара на прашања на своите „Инстаграм“ фанови.

Некој од корисниците на социјалните мрежи ја праша дали сака помлади или постари мажи, а таа одговори:

„Сакам маж кој знае што сака. Што живее за себе, не за другите, кој има стил и карактер. Треба да знае со мене, годините ми се небитни ако е зрел и стабилен“, одговори Ракиќевиќ.

На прашањето дали има момче, екс водителката кратко и јасно одговори: „Не“.