Меси, Суарез и Марсело на иста локација, но папараците ги снимаа нивните атрактивни сопруги

28 јули, 2020
fmtfh

Најмалиот и најјужниот остров на архипелагот Лас Питиуас, кој припаѓа на архипелагот Балеарски и се наоѓа на само шест километри од популарната дестинација на Ибица, е хит дестинација за фудбалерите на шпанскиот клуб ова лето. Дури тројца познати фудбалери ги одведоа своите семејства таму, и сите беа закотвени пред островот.

Marcelo s obitelji na Formenteri
Marcelo s obitelji na Formenteri

Сами со сопругата Кларис Алвеш и синовите Енцо и Лиам, Марсело Виера, добар пријател и соиграч на Лука Модриќ од Реал Мадрид, реши да одмори на луксузна јахта, а пред Форемера ги снимаа папараците. Марсело падна во позадина кога неговата сопруга, облечена во минијатурно црно бикини, се крена од саратот на јахтата.

Но, тоа не беше само Кларис Алвес кој го привлече вниманието пред Форментара. Папараците беа воодушевени кога видоа јахта закотвена пред шпанскиот остров, пловеа од пријателите и соиграчите Лионел Меси и Луис Суарез, знаејќи дека членовите на нивното семејство биле на јахтите со нив.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi