Најпознатата фитнес блогерка се породи на подот во својот дом!

19 јуни, 2020
окл,


Емили го роди својот син, Исак, на подот на дневната соба, додека нејзиниот сопруг Деклан Редмонд ја држеше нивнатс прва ќерка Миу Елиз (2) и сè снимаше на телефон. На последната фотографија што ја објави на својот профил на Инстаграм, Емили лежи гола на подот, додека носи само сина маица која ја собрала, затоа што го дои новороденчето.

Патем, таа има 2,5 милиони следбеници на социјалната мрежа Инстаграм, а собра над 70.000 лајкови на оваа објава за 45 минути.

„ Ќе ја споделам нашата приказна за раѓањето на Исак со вас. Бидете подготвени, „луда“ е! “- додаде Емили под постот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi