6 април, 2020

Радио

Наоми Кемпбел позираше гола во својот кревет, па се сликаше и ја сподели фотографијата на социјалните мрежи! Имено, славната манекенка ги запали социјалните мрежи со најновото селфи, на кое покажа премногу.

Наоми немаше ништо на неа, но беше покриена, а брадавицата ја „прекри“ со ѕвездичка, за да Инстаграм не би ја отстранил нејзината фотографија поради експлицитната содржина.

View this post on Instagram

#SelfieSunday 🌙 💫

A post shared by Naomi Campbell (@naomi) on

Нејзиниот пост има над 260.000 лајкови и досега илјадници коментари! Наоми е позната по тоа што не го крие своето тело и истакнува дека тоа ја зголемува нејзината самодоверба.

Остави коментар

Почетна // Забава // Наоми Кемпбел целосно гола! Познатата манекенка со едно селфи ги „запали“ социјалните мрежи!
Горе