Наоми Кемпбел целосно гола! Познатата манекенка со едно селфи ги „запали“ социјалните мрежи!

18 февруари, 2020
naomi

Наоми Кемпбел позираше гола во својот кревет, па се сликаше и ја сподели фотографијата на социјалните мрежи! Имено, славната манекенка ги запали социјалните мрежи со најновото селфи, на кое покажа премногу.

Наоми немаше ништо на неа, но беше покриена, а брадавицата ја „прекри“ со ѕвездичка, за да Инстаграм не би ја отстранил нејзината фотографија поради експлицитната содржина.

View this post on Instagram

#SelfieSunday 🌙 💫

A post shared by Naomi Campbell (@naomi) on

Нејзиниот пост има над 260.000 лајкови и досега илјадници коментари! Наоми е позната по тоа што не го крие своето тело и истакнува дека тоа ја зголемува нејзината самодоверба.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi