Нејмар се забавува, „Хрватката“ Наталија не е никаде на повидок

18 јуни, 2020
гфх

Еден од најдобрите фудбалери на денешницата моментно одмара во Сент Тропе во поголемо друштво, додека Наталија е на другата страна на светот. Фотографите не го пропуштија, а тој се дружеше со францускиот модел.

Бразилскиот фудбалер Нејмар (28) веќе некое време се поврзува со Наталија Барулич (28), модел со хрватски корени, а парот неодамна се појави заедно на насловната страница на руското издание на магазинот GQ.

Со очилата за сонце и капата можеше да помине како маскиран, доколку фотографот не го следеше целиот негов престој.

Нејмар се забавуваше на забавата во друштво на манекенката Синди Брун, а тој ја познава уште од порано. Фудбалерот игра со години во Париз, а Синди беше еден од гостите на неговиот последен роденден.

Брун е еден од ангелите на Викторија Сикрет, а со оглед на многуте девојки од светот на манекенството кои биле поврзани со фудбалерот, не е ни чудо што Синди е една од нив. Сепак, Нејмар ја напушти забавата сам.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi