НЕВЕРОЈАТНО! Маж кој бил жена забременил со манекенка која била маж!

28 мај, 2020
bog da cuva

Колумбиската трансродова манекенка Дана Султана, која е родена како маж, а се идентификува како жена, сподели фотографија на социјалните мрежи со сопругот Естебан Ландрау, кој е роден како жена и во моментов е осми месец бремена.„Љубовта е љубов“, ја започна Дана својата исповед на Инстаграм, каде ја следат 219.000 луѓе.

Тие го зачнале бебето по природен пат затоа што двајцата ги задржале органите со кои се родени, јавуваат локалните медиуми.

Естебан неодамна мислеше дека има контракции и бебето ќе се роди порано од планираното, но во болницата го убедија дека неговите симптоми се сосема нормални.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi