Нов скандал на Меган Маркл!

11 јули, 2020
megan

Меган Маркл наводно и се пожалила на своја блиска пријателка за односот кој таа го има со Кејт Мидлтон, како и со кралското семејство воопшто. Таа истакнала дека кралското семејство би изреагирало веднаш за Кејт, доколку Кејт ги доживува работите кои ги доживува сега Меган, бидејќи повеќе ја сакаат и ја поддржуваат.

“Ако медиумите ја критикуваа Кејт наместо мене, семејството сигурно веднаш би скокнало на помош. Сите кои би се осудиле да зборуваат лошо за Кејт веднаш би биле замолчени.”

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi