Откако ги отфрли двете посвоени деца, Никол Кидман посвојува трето

11 јули, 2020
Annotation 2020-07-11 140000

Сака нова прилика

Иако таа го привлече најголемото внимание со разводот од 57-годишниот Том Круз, кој најмногу го спонзорираше Црквата на скиентологијата, 52-годишната актерка Никол Кидман ги наполни колумните за медиуми со нејзината контроверзна врска со двете посвоени деца, 25-годишниот син Конор и 27-годишниата годишната ќерка Изабел. Имено, како што се пишуваше со години, Никол ги отфрли своите посвоени деца заради Скиентологијата и немаше никаква врска со нив. Токму заради ова, најновите вести кажуваат дека таа посвојува дете со нејзиниот сегашен сопруг, музичарот Кит Урбан, со што ги шокираше, но и налути фановите.

Nicole Kidman

Како што открил извор за магазинот Globe, парот, кој има две биолошки ќерки, 12-годишната Сандеј Роуз и деветгодишната Фајт Маргарет, имаат огромна желба да го прошират семејството и да им дадат на девојчињата помлад брат. Затоа, според неименуван извор, Никол и Кит решиле да посвојат бидејќи актерката веќе е во шестата деценија од животот.

nicole kidman

Иако парот официјално не ја потврди веста, наскоро предизвика поделени мислења во јавноста, а според странските таблоиди, многу обожаватели на холивудската ѕвезда сметаат дека посвојувањето на ново дете, додека со двете посвоени нема никаква врска, поблаго кажано, не е во ред.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi