Пејачката објави провокативно видео: Дали е ова нејзина тактика да го направи своето поранешно момче љубоморно? (ВИДЕО)

15 декември, 2020
237085_profimedia0530341551_ls


Има ли некој погоден од неа?
Пејачката Џеси Џеј е позната по тоа што не крие дека има целулит, стрии и брчки. Таа објавува фотографии без филтери на социјалните мрежи и на тој начин покажува колку е самоуверена.

Сепак, бидејќи таа е повторно сама и без момче, Џеси Џеј сè повеќе ја менува сегашната практика.

Така беше и со последниот пост. Имено, Џеси објави видео на кое се гледа како лежи на креветот само во гаќички.

Фановите се воодушевени од нејзиниот изглед и објави, а многумина се прашуваат дали ова е нејзиниот начин да најде момче или да го направи поранешното момче љубоморно.

Да потсетиме, Џеси Џеј беше во врска со Чанинг Тејтум две години, со прекини.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris