Пијана девојка влегла во такси и на возачот му го исполнила најлудиот сон: Немала пари да плати, па го направила ОВА!

27 мај, 2020
taxi

Работата на таксистите не е многу лесна. Исто како што клиентите не знаат кој ги вози, така и возачите не знаат кој влегол во нивното возило.

Понекогаш клиентот може да биде убава и згодна дама.

Точно такво нешто се случи со овој таксист кој возеше пијана девојка, која наместо пари реши да го „плати“ на друг начин…

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi