По обвинувањето за прељуба Ванеса Брајант преку фотографија го кажа своето мислење

15 октомври, 2020
profimedia-0494973595

Пред нешто помалку од две недели, во јавноста протекоа вести за тоа како Ванеса Брајант еднаш го изневерила својот покоен сопруг Коби Брајант. Иако јавноста знае дека едно време во нивната романса, кошаркарот не бил верен, според американските медиуми, ниту Ванеса не била верна на својот сопруг. Покрај тоа, таа се тврди дека го изневерила со еден негов соиграч. Иако не се знае точно за кого станува збор, медиумите тврдат дека тоа се случило пред нешто повеќе од пет години. Ванеса не ги коментираше овие објави, а многумина веруваат дека испратила скриена порака со најновите фотографии.

vanessa bryant


Имено, откако ја направи првата тетоважа овој јуни за да им оддаде почит на нејзиниот покоен сопруг и ќерка Џиана, кои загинаа во пад на хеликоптер во јануари, таа сега направи уште една што секогаш ќе ја потсетува на нејзиното семејство. Како што откри на Инстаграм, таа ја истетовира ногата на која се испишани имињата на нејзиниот сопруг и сите нивни ќерки, покојната Џиана, тригодишната Бјанка, 17-годишната Натали и едногодишната Капри.

bryant


Додека многумина сметаат дека ова е само уште еден прекрасен гест, некои веруваат дека тоа е нејзината скриена порака до неодамнешните написи за нејзината прељуба. „Таа се гледаше со поранешниот соиграч на Коби три месеци и го излажа дека оди на вечера со пријателите. Никогаш не откри, што е уште подобро затоа што срцето ќе му се скрши на сто парчиња “, изјави неименуван извор во тоа време, наводно близок до семејството Брајант.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum