Погледнете како изгледаше Миа Костова пред да ги зголеми усните и градите (ФОТО)

12 ноември, 2020
mia

Миа Костова како инфлуенсерка задолжително е активна на социјалната мрежа Инсатграм каде има голем број следбеници.

Откако ја победи короната, Миа сега има поведри теми за дискусија, предлог козметика, облека, суплементи, апарати за домаќинството…

Познато е дека таа е поддржувач на естетската корекција, а никогаш не криела за проментите кои ги направила на себе.

За силиконските гради веќе е познато, а овој пат Миа објави две фотографии од кои сакаше да се види промената на нејзиното лице пред ботокост и хијалуронот во устата.

На едната е во природно издание на 29 години, а на другата 36 гсо ботокс и зголемени усни.

Дали вие поддржувате естетски корекции и како повеќе ви се допаѓа Миа?

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi