Посинокот на Витни Хјустон си ја предвидел сопствената смрт?

21 ноември, 2020
89081735_483307399002538_5905828095929208449_n

Боби Браун јуниор, син на 51-годишниот музичар Боби Браун, поранешен сопруг на покојната дива Витни Хјустон, беше пронајден мртов во неговиот дом пред два дена. Трагедијата се влошува со фактот дека 22 годишната Боби Кристина, ќерка на музичар и пејач, почина на сличен начин пред пет години. Сега пријателот на Боби, Кери Грејвс исто така објави дека синот на славната пејачка ја предвидел својата смрт, пишува Мирор.


Имено, Кери разговараше со починатиот Боби само неколку часа пред неговата смрт. Тој тврди дека многу кашлал за време на телефонскиот разговор и се чувствувал крајно болен. ‘Не се чувствувам добро. Никогаш не знаеш од што ќе умреш “, рече Боби, кој почина неколку часа подоцна.


Пријателка на починатиот Боби исто така откри колку и било чудно да и се јавил затоа што, како што тврди, не биле во добри односи. ‘Тој исто така ми рече дека е заљубен во мене и како посакува да можеме да бидеме заедно. Тоа ми беше многу чудно “, рече таа.

Патем, Боби беше во врска со Ана Рид, која по неговата смрт се огласи на Твитер. ‘Небото доби ангел, но јас изгубив сродна душа. Предозирање е лекција. Кој не го научи, умира ‘, додаде Ана, и поради нејзината објава, многумина заклучија дека причината за смртта на младата sвезда е токму дрогата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi