Познатиот рапер е убиен во својот дом

20 февруари, 2020
Capture

Младиот американски рапер Pop Smoke е убиен во неговиот дом во Холивуд Хилс.

Двајца непознати и маскирани напаѓачи влегле во домот на 20-годишниот музичар во раните утрински часови. Истрелале неколку куршуми во него, по што побегнале од местото на настанот.

Полицијата сè уште не ги уапсила или идентификувала осомничените, а не е познато дали раперот ги познавал убијците.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi