Пред 12 години се сликаше за Плејбој, а сега отиде чекор напред: Aмериканката се фотографираше без облека и ги запали социјалните мрежи

20 јули, 2020
тенис

Можеби страствените љубители на тенисот ќе се сетат на Американката Ешли Харклруд, која во јуни 2003 година беше на 39-тото место на листата на VTA. Таа се породи шест години подоцна, по што не успеа да се врати на врвот.

Се сеќавате на Ешли пред 12 години кога се сликаше за Плејбој?

– Лежев три недели и само ја добив понудата. Си реков добро, сфатив дека не правам ништо во тој момент, и решив да сликам. Зошто да не, јас сум горда на моето тело и го претставував телото на женски спортист, изјави Америката пред 12 години.

Сега таа реши да им даде нешто уште посочно на своите обожаватели и да постира секси фотографија од себеси на Инстаграм. На фотографијата Харклруд е гола и ја покажува и тетоважата за задникот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris