29 февруари, 2020

Радио

Нејзината совршена фигура секогаш остава без здив.

Убавата манекенка Бела Хадид ги воодушеви сите со креацијата на Модната недела во Париз, а својата фигура ја потенцираше на вистински начин, бидејќи чипката беше суптилно транспарентна.

Само што го покажа фустанот, многу девојки ширум светот го посакаа за себе, за и они да заблескаат на некој свечен настан.

Минатата година Хадид беше прогласена за најубава жена во светот, оставајќи ги зад себе Бијонсе, Никол Шерцингер, Моника Белучи…

Како ви се допаѓа нејзиниот изглед?

Остави коментар

Почетна // Забава // Преубавата манекенка го освојува СВЕТОТ: Бела Хадид во транспарентна креација на модната недела во Париз! (ФОТО)
Горе