Принцот Вилијам не дозволува семејството финансиски да му помага на Хари

12 јули, 2020
ијк


Веќе некое време се шпекулира дека Хари и Вилијам не се во добри односи, а сега следува најсилниот удар – наводно, Војводата од Кембриџ реши да ја исклучи можноста за финансиска помош кон неговиот „бегалец“, шокиран од тоа колку чини неговиот нов животен стил. Според странските медиуми, тој дури го убедил и отец Чарлс да престане да му помага на Хари и на неговото семејство во Америка. Семејството, како што се наведува понатаму, веќе е во сериозни финансиски проблеми, а во и онака лошата врска на браќата недостасуваше само капка за да се „прелее чашата.“

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi