РАСПРАВИИ И БОЛНА ЉУБОМОРА: Бракот на најубавата актерка е далеку од идеален – ВИСТИНАТА КОНЕЧНО ИЗЛЕЗЕ НА ВИДЕЛИНА

30 октомври, 2020
kako-su-dzesika-alba-i-njen-suprug-stali-na-ludi-kamen (2)

Го чува својот семеен живот подалеку од очите на јавноста.

Џесика Алба е една од најголемите природни убавици во Холивуд, која низ годините изгледа како да не остарела ниту еден ден. Но, она за што не се зборува премногу е нејзиниот љубовен живот, кој секогаш е надвор од центарот на вниманието.

Со години, нејзиното срце му припаѓаше на само еден маж, нејзиниот сопруг Кеш Ворен, со кого исто така имаше три девојчиња. Но, нивната љубовна приказна има и многу интересно минато.

Имено, тие се запознаа уште во 2004 година на снимањето на филмот „Fantastic Tour“.

View this post on Instagram

Mom & Dad over here feeling productive. Even if voting is the only thing you do in a day, you’re able to feel like you did something major! It’s pretty amazing! GO VOTE!!! 🗳 We believe in fairness, equality, and treating people with dignity. We are black and brown entrepreneurs. We are proud Americans. As importantly, we love being part of the GLOBAL Community. We believe in protecting our planet. We believe in helping those in need. We hate racists w a passion. Vote for BASIC HUMAN DECENCY. Our leadership needs to reflect that. Period. ✊🏽✊🏿✊🏻✊🏾✊🏼 #voteforchange #voteforourfuture #voteforopportunity #voteforequality #voteforourplanet #whenweallvote #iamavoter #votolatino #votelikeamadre -don’t forget to vote safely for yourself and others others #wearamask… (FYI -We took this photo at home☺️) ✌🏽@iamavoter @whenweallvote @votolatino

A post shared by Jessica Alba (@jessicaalba) on

– Веднаш откако го запознав, ѝ се јавив на пријателката и ѝ реков дека запознав човек кој ме остави да се чувствувам како да го познавам цел живот и дека го сакам за цел живот – открила во интервју за „Космополитен 2010“.

Но, во тоа време, актерката се гледаше со друг маж, па Кеш и таа продолжија да градат пријателство. Но, работите со текот на времето дојдоа на свое, па тие станаа пар. Тогаш започнаа првите проблеми. Кеш веднаш започна да ги принудува двајцата да се венчаат и тој беше неверојатно љубоморен, па актерката го остави во јуни 2007 година по тригодишна врска.

– Кеш постојано ја обвинуваше дека флертува со други мажи. Дури и неговите пријатели му рекле да се собере, а потоа таа била презаситена – открил извор близок на парот во 2007 година.

Но, веќе во декември стана познато како актерката го носи своето прво дете. Двојката продолжила да се расправа за време на нејзината бременост, а таа признала дека во тоа време дури двапати го избркала од куќата. „Тој ме праша:„Дали тоа е затоа што си бремена? Се надевам дека затоа се однесуваш толку лудо. “” Нема никаква врска со тоа “, му реков”.

Но, тие ги решија своите проблеми и се венчаа еден месец пред да се роди нивната прва ќерка. Венчавката се одржа во строга тајност, а на неа немаше гости, туку само младенците.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum