Распродажба на фустан што сите во Англија се обидуваат да го купат: Моделот кој го носи Меган Маркл, шиен по модел на Џеки О

9 април, 2020
Megan Markle

Со оглед на вонредните околности во кои сите се најдовме, не е изненадувачки што нашите интереси се насочени во сосема различни насоки. Секако, дека не ни паѓа на памет кој нов фустан да го купиме. Големите брендови и продажните ланци се свесни за овој проблем и се во процес на големи попусти.

Еден таков попуст е актуелниот во продавниците на луксузната високо-улична марка Black Halo, која се наоѓа во Велика Британија како дел од легендарниот ланец на луксузни марки Saks Fifth Avenue“.

Има попуст од 30% на практично сите производи во Сакс.

Па така, познатиот мал црн фустан што Меган Маркл го носеше на празничен прием само еден месец пред нејзината венчавка со принцот Хари, може да го најдете по цена од 259 евра, а не по цена од 344 евра колку што чинеше пред само неколку дена.

Моделот е црн коктел фустан без ракави што ја следи линијата на тело и се издвојува со интересен крој во деколтето. Станува збор за парче многу слично на она што некогаш го носеше најпознатата американска прва дама – Џеки О.

Поради тоа овој модел на Блек Хало се нарекува „Џеки О“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi