Само 4 дена по венчавката, Меган на сите им даде до знаење на сите каква е

28 јуни, 2020
megan 5

Тогаш почнаа и проблемите

Веќе и птиците на гранка знаат дека Меган Маркл и принцот Хари се откажаа од кралското семејство во почетокот на април оваа година.Тоа е тема за која постојано се пишува. Причината за тоа е константното претпоставување  за тоа што навистина се случуило. Последните денови се зборува дека Меган и војводката од Кембриџ Кејт Мидлтон не биле во добри односи. Но сега медиумите се вратија во периодот на венчавката на Меган и Хари. Авторот Lady Colin Campell  чија книга е “Меган и Хари” која излегува за еден месец трврди дека проблемите започнале само 4 дена по венчавката

View this post on Instagram

Such a beautiful couple ❤️❤️ @meghanmarkle_official

A post shared by Meghan Markle 🔵 (@meghanmarkle_official) on

Познавам луѓе кои навистина веруваа во Меган. Исто така, знам колку кралското семејство се трудеше да ‘инвестира’ во Меган и нејзината иднина во Велика Британија- изјави авторката и додаде дека и таа самата била среќна за доѓањето на Меган. “милиони клечеа за Меган, Милион луѓе дојдоа да и  дадат поддршка на ден на венчавката. Сама навивав за Меган и нејзиниот успех. Сите кои ги познавам, вклучувајќи ја и аристократијата, навиваа за нејзиниот успех. Но многу брзо стана јасно дека нејзиниот пат нема да биде лесен ”.

Како што тврди во продолжение, првите проблеми започнаа настанале четири дена по венчавката, во градинарската забава на принцот Чарлс во Бакингамската палата. Всушност таа средба на многумина им одтана во сеќавање поради симпатичниот инцидент на бината, кога принцот Хари го нападна пчела, а Меган не можеше да се воздржи од смеење.

‘Не можам тоа точно да го повторам, сѐ е напишано во книгата, но она што можам да го кажам е дека нешто се случи на првата забава во градината во Бакингамската палата… сите бевме навистина разочарани, но и запрепастени. Се гледаше дека работите нема да бидат во ред.’ , таинствено откри 70-годишната авторка.

Да се посетиме, животот во кралското семејство остави голема трага на Меган. Таа и самата призна неколку пати дека и смета притисокот, а најновите информации откриваат дека се бори со попородилна депресија. Тие од страна изгледаат на среќен пар кој ужива во родителството. Магазинот Globe  тврди дека таа е сосема различна според последните инфомации.Бидеќи таа пати од послепородилбна депресија и Харти го моли да оди на терапија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi