Се појавија фотографии од забавите на мултимилионерот во Хрватска

16 јули, 2020
фргтдф

Плејбој кралот на Инстаграм пристигна во Сплит минатата недела, а од тогаш тој ги посети Хвар, Брач, Пеколниот остров, Националниот парк Крка, а во моментов е во Дубровник. Дан и неговите пријатели го обиколија стариот дел на градот, седнаа во кафе и повторно беа без кошула, покажувајќи го своето извајано тело. Билзериан ужива да се забавува на скапата јахта. Покрај голи убавици, тој е придружуван од филмскиот продуцент и покер играч Бил Перкинс. Тој, исто така го искористи престојот со Дан како можност да ја промовира својата книга „Умирај со нула: Добивај сè што можеш од твоите пари и твојот живот“ што ќе биде објавена на 28 јули. Танчерката Лара Себастијан, која танцуваше за Џенифер Лопез и JЏон Леџенд и манекенката Медисон Џурл Маркез уживаат на јахтата. Тие како Бил не можат да одолеат, па се фалат со фотографии од забави на својот Инстаграм. Тие покажаа дека Дан гичести скапи пијалоци, а кога ќе се потрошат, услугата е подготвена да им донесе нови количини.

View this post on Instagram

life is always better in a bikini☀️

A post shared by madison jewel (@madisonjewelm) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi