Секогаш е полн со изненадувања: Новак Џоковиќ посака нова фризура, погледнете кој му ја скрати косата овој пат

25 август, 2020
1298499

Актуелниот и поранешен „број 1“ на светскиот тенис моментно е во Њу Јорк, каде се врати на Tour, кој беше прекинат со пандемија на вирусот. Видовме дека косата на Новак му ја потшиша неговата сопруга Јелена за време на карантинот, но бидејќи сега не е со него, тој мораше да се снајде, па затоа улогата на фризер ја остави на друга блиска личност. Секако, тој забележа сè со видео што го објави на Инстаграм

Новак Џоковиќ реши да добие нова фризура пред турнирот, а неговиот физиотерапевт Улисес Бадио ги зеде ножиците во раце. Најдобриот тенисер на светот на крајот од видеото што сакаше да им го покаже на фановите на социјалната мрежа, додаде ’филтер’ кој покажува дека фризурата потсетува на лик од ’Dragon Ball’.

https://www.instagram.com/reel/CEP9FR9n8DB/?utm_source=ig_embed

За време на изолацијата, некои посегнуваа по сопствените машинки и кратката фризура, а некои имаа еден човек до нив доверен за улогата на фризер. Новак тоа го остави на својата сакана жена, а Јелена Џоковиќ објави видео на својот Инстаграм во кое се пофали за тоа како го ишишала. „Дојде време да го шишам мојот сопруг, пештерскиот човек, ми дозволи“, рече таа во видеото и резултатот ги изненади сите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris