Шок во британското кралско семејство! Откриена е последната желба на кралицата Елизабета II?

1 јули, 2020
sok

За здравјето на британската кралица Елизабета Втора (94) се пишува со години, а во последните месеци многу странски медиуми пишуваат дека нејзиното здравје е многу лошо.

Иако Бакингемската палата досега го негираше тоа, магазинот “Globe” повторно пишува дека кралицата нема да живее долго, а сега тие ја откриле нејзината наводна последна желба.

Според изворот, скандалот што го потресе кралското семејство на крајот на минатата година, во кој нејзиниот најмил син, 60-годишниот принц Андреј(60), бил вмешан во секс-афера во која починатиот Џефри Епштајн беше осуден за сексуален предатор, му нанесе голема штета на семејството. Но, сега е време споменатиот принц да плати за тоа.

Иако принцот Ендру доброволно се одрече од своите кралски должности, исто како што тоа го направија принцот Хари и Меган Маркл, тоа не беше доволно за 94-годишната кралица, и таа сега одлучи да ги разреши неговите титули.

Според неименуван извор, последната желба на кралицата пред нејзината смрт била да му ја одземе кралската титула на нејзиниот син заради лошиот публицитет што го донел на дворот во последните неколку месеци.

„Андреј ја изгуби својата репутација, својата кралска работа, платата и наскоро ќе ја изгуби титулата. Тој не може да го избегне соочувањето со законот. Тој ќе го добие она што го заслужува“, заклучи изворот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi