СИТЕ ГИ ИЗНЕНАДИ Чинот со кој принцот Чарлс даде до знаење што мисли за Кејт

16 јули, 2020
Annotation 2020-07-16 112340

Многумина не го очекуваа ова

Стапувањето во брак со член на кралското семејство и официјално да се влезе во истото во никој случај не е лесно, а тоа може да се види особено во примерите на 38-годишната Кејт Мидлтон и нејзината врсничка, Меган Маркл, чии животи беа потполно променети со брак со британските принцови. Иако Кејт моментално ужива во улогата на миленичка на дворот, таа пред само девет години беше само девојка на Вилијам, а сега е откриено како реагирале одредени членови на семејството на нејзиното пристигнување во палатата.

Kate Middleton

Имено, во книгата „Принцезата на Вилијам“, кралскиот експерт Роберт Џобсон опиша како на Кејт Мидлтон реагираа кралицата Елизабета Втора и 71-годишниот принц Чарлс. Според него, кралицата Елизабета покажала наклонетост кон 38-годишната сопруга на принцот Вилијам со тоа што им дала романтична куќа на имотот Балморал во шкотските висорамнини.

Kate Middleton

Исто така, споменатиот Балморал зазема посебно место во срцето на принцот Чарлс. Имено, ова е место во кое уживаше со Камила Паркер Боулс. Тогаш Џобсон објаснил дека е можно дел од љубовта на принцот Чарлс кон Кејт да произлезе од неговото сознание дека во неа неговиот постар син пронашол некој со кого би можел да го сподели Абердиншир.

Kate Middleton

„Принцот Чарлс беше задоволен што принцот Вилијам нашол некој со кој ќе оди на долги прошетки и ќе се гали пред огништето на крајот на денот“, рече кралскиот стручњак, заклучувајќи дека кралицата никогаш нема да му го даде имотот доколку принцот Чарлс не го дадеше својот благослов, затоа што сè уште има посебни спомени за тоа место.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi