СКАРА СО ПРИЈАТЕЛИ ИЛИ СОЛО РЕЛАКСАЦИЈА: Омиленото катче во градините на светски познатите ѕвезди каде СЕКОЈ би уживал

27 јуни, 2020
skara

Леброн Џејмс, Бела Хадид, Селена Гомез, Силвестер Сталоне, Кеша, Кели Кларксон, Џејсон Сигел, но и многу други … Пред вас се дворовите на светските ѕвезди, каде што тие поминуваат најмногу време со пријателите и уживаат правејќи скара во летната сезона!