Славниот актер го изговори судбоносното ДА на партнерот во кого се заљубил на прв поглед!

3 декември, 2020
jaymes_vaughan_jonathan_bennett_jaymesv_a-1024x767

Jonонатан Бенет се сврши со Џејмс Вон за кого знаеше дека е човекот во неговиот живот веднаш штом го виде.


Актерот Џонатан Бенет, најпознат по улогата на Арон Самуелс во филмот „Mean Girls“ од 2004 година, ја потврди свршувачката со саканиот партнер и телевизиски водител Џејмс Вон.

Aaron Samuels now: Remember Mean Girls heartthrob Jonathan Bennett? Here's  what the former actor turned TV presenter is doing now from career to  relationship - OK! Magazine


„Реков да!“, Напиша Џонатан заедно со неколку фотографии од моментот кога Џејмс го запроси, а тој исто така призна дека плачеше како мало дете кога клекна пред него и му постави важно прашање.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi