Сопругата на принцот Чарлс прави сè за принцот Вилијам да не стане крал: Таа е виновна за гласините кои ја извалкаа неговата репутација

12 ноември, 2020
The Prince Of Wales & Duchess Of Cornwall Visit Canada - Day 1


Сопругата на принцот Чарлс и главниот заговорник во британското кралско семејство, Камила Паркер Боулс, наводно, прави се за да се осигура дека таа, а не Кејт Мидлтон, ќе стане кралица, пренесува entertaintimes.com, а за тоа пишува и таблоидот In Touch Weekly, тврдејќи дека Камила не ги запира нејзините обиди да го уништи угледот на Кејт Мидлтон и принцот Вилијам. Извор за последниот таблоид тврди дека токму таа започнала да шири гласини дека принцот Вилијам имал врска со Роуз Ханбери. Инсајдерот тврди дека Камила сакала светот да знае дека принцот Вилијам не е погоден за крал. На крајот на краиштата, војвотката од Корнвол наводно ја слушнала кралицата Елизабета како вели дека сака монархијата да ја преземе принцот Вилијам, а не принцот Чарлс.

Камила ширејќи гласини за аферата принцот Вилијам исто така сака да му покаже на светот дека тој и Кејт немаат совршен брак за разлика од неа и принцот Чарлс. Изворот исто така рекол дека озборувањата се ширеле како пожар внатре во палатата, па не требало многу пред принцот Вилијам и Кејт да дознаат за тоа што се обидувала да направи Камила.

Вилијам беше толку разбеснет што се соочи со принцот Чарлс и Камила за тоа. Сепак, Камила ги негираше обвинувањата, но принцот Вилијам не и веруваше, па престана да разговара со неа и принцот Чарлс. Изворот додаде дека Кејт може да изгледа срамежлива и повлечена, но секако има предност пред Камила. ‘Таа е многу амбициозна и не се предава без борба. Кога некој ‘стапнува на плускавци’, таа секогаш ’гризе’. Тоа значи дека Кејт веќе ја планира својата одмазда да ја уништи Камила за сè што му направи на британското кралско семејство ‘, објаснува изворот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi