Спектакл за згодниот дедо – го откри полот на бебето!

15 јули, 2020
dedo

Италијанскиот милионер и ’најсекси’ дедо Џанлука Вачи (52) пред два месеци сподели со своите следбеници дека наскоро ќе има дете. Тој очекува бебе со својата девојка, манекенката Шерон Фонсека (25), а го откри и полот на детето на социјалните мрежи.

Двојката на интересен начин дозна дека на овој свет ќе дојде девојче. Имено, розовиот чад беше „исфрлен“ од хеликоптерот, а многу следбеници го преплавија неговиот Инстаграм профил со честитки.

– Добро сторено. Некаде прочитав дека ќе добиеш момче, но навистина со нетрпение чекам да се роди принцеза – ова се само некои од коментарите на социјалните медиуми.

Овој карактеристичен Италијанец веќе има ќерка, Гинвер Мавила, која ја доби во врска со неговата поранешна партнерка уште во 2002 година. Тој стана познат во 2017 година благодарение на видеата со танцување што ги објави, и тие брзо се раширија на социјалните медиуми.

Тогаш медиумите ги поврзуваа со Шерон од Венецуела, а пред тоа беше во врска со супермоделот Џорџија Габриеле, која е заслужна за првото објавување на неговите видеа.

Џанлука има 52 години, но медиумите го нарекоа „најсексапилниот дедо на светот“ поради неговата коса и брада. Тие се негов заштитен знак, како и бројните тетоважи со кои му е украсено телото. Тој претпочита да го поминува слободното време на луксузни дестинации ширум светот, а се додека Шерон не го освои своето срце, тој секогаш беше во друштво на млади девојки.

Во неколку наврати се пишуваше дека тој има сериозни финансиски проблеми, но денес неговото богатство се проценува на околу 350 милиони британски фунти.е акционер на мултинационални компании IMA S.p.A., Interactive Group, и тоа: Tesmeca, FIN Vacchi Finanziaria Italiane, сопственик на First Investments SpA и основач на брендот Toy Watch

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi