Тајсон: Бев пијан кога го запознав тимот од сетот, следниот ден не ги прeпознав…

5 јули, 2020
сдфсдфсдф


Легендарниот боксер Мајк Тајсон (54) откри дека бил под дејство на опијати кога за прв пат го запознал тимот на сетот на „Hangover“, но тоа не го спречило да започне со снимање уште следниот ден.


– Ги запознав момците во клубот и тие беа во ВИП и реков: „Ова е местото каде што седам, никој друг не седи таму“. И сега гледам, гледам во тие момци и се прашувам што прават во мојот дел. И, Зак и другите актери ми рекоа: „ ќе бидеме со вас во собата“. Прашав кога, и тие рекоа ‘утре’ – се сеќава Мајк.


Мајк не ги препознал тогаш и додаде дека не може да знае затоа што не се сеќава на ништо со оглед дека тој пиеше во тоа време, но исто така земал дрога и бил на кокаин, па затоа не знаел дека е вмешан во какви било снимање. И тогаш тој мораше да оди и да снима филм, кој на крајот стана многу успешен.


Тој глуми и во вториот дел од филмот кога стана добар пријател на Купер. За него, Мајк има само пофални зборови. – Бредли е навистина одличен човек. Одлично момче, тој делува одлично “, рече Тајсон.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris