Тепање,подметнување пожар,убиство! Скандалите на децата на познатите.

30 август, 2020
viber_image_2020-08-29_23-29-42


Децата на моќни и познати јавни личности во Србија честопати се наоѓаат во центарот на вниманието заради нивното проблематично однесување, кое понекогаш трае повеќе драстични форми отколку обична злоба – да се потсетиме на случајот на Александар Митровиќ, син на сопственикот на ТВ Пинк, Жељко Митровиќ.

Нејзините сомнежи беа поткрепени со заканувачки пораки што таа и нејзиното семејство ги добиле од Рашид Сакиќ во периодот од крајот на октомври 2019 година.

Рашид Сакиќ беше осуден на 12 години затвор за убиството на Драгољуб Деспотовиќ и навреда за ликвидација на Радомир Лазиќ на 22.05 2002 година во Лозница.

Апелациониот суд во Белград ја отфрли жалбата на одбраната на Сакиќ и ја потврди првостепената пресуда на Вишиот суд во Шабац, која го осуди за сторено кривично дело за втемелена обид за убиство.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris