УШТЕ ЕДНА ТРАГЕДИЈА ВО СЕМЕЈСТВОТО: 28 годишниот посинок на Витни Хјустон пронајден мртов!

19 ноември, 2020
89081735_483307399002538_5905828095929208449_n

Трагичната вест која доаѓа од контроверзно семејство уште еднаш го шокираше светот. Имено, Боби Браун јуниор, син на 51-годишниот музичар Боби Браун, поранешен сопруг на покојната дива Витни Хјустон, беше пронајден мртов, пишува ТМЗ. Трагедијата се влошува со фактот дека 22 годишната Боби Кристина, ќерка на музичар и пејач, почина на сличен начин пред пет години.


Според медиумите, причината за смртта е сè уште непозната, меѓутоа, во полицискиот извештај се наведува дека смртта не се случила под сомнителни околности. Безживотното тело на Боби беше пронајдено вчера попладне во неговата куќа во Лос Анџелес. Веднаш била повикана брза помош, сепак, 28-годишникот не бил спасен. Истрагата сè уште трае, така што повеќе информации допрва ќе се знаат.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi