Витката фигура ја наследила од својата позната мајка, но оваа млада манекенка многу сака да позира гола

28 јуни, 2020
kiara

Каја Гербер ги следеше модните стапки на нејзината мајка уште од рана возраст, а веднаш штом наполни 16 години, таа се фрли во водите на професионално моделирање. Таа е позната и по голите фотографии кои ги објавуваа на социјалните мрежи.

На најновата фотографија, таа позира на сонце со две кутриња, а неколкуте илјадници следбеници го пофалија нејзиното исунчано тело и рекоа дека е прекрана.