Војвотката загрижува – Меган Маркл сака да излегува без Хари!

30 јули, 2020
megan i hari p

Меган Маркл, војвотката од Сасекс, оваа година би требало да присуствува на еден од најпрестижните настани на годината- Мет Гала. Но, она што ги загрижи многумина беше дека Меган ќе дојде на настанот без принцот Хари.

Предвидено е Меган ќе дојде на настанот на почетокот на мај со уредникот на британскиот Вог, Едвард Енинфул. Тоа ќе биде прво појавување во јавност за 38-годишната Меган откако таа поднесе оставка од кралските должности на 31 март. Извор откри за „The Sun“ дека Меган се одлучила за „гламурозен андрогини“ изглед, кој ќе биде тема на Мет Галата. Имено, оваа раскошна забава беше инспирирана од Орландо Вирџинија Вулф.

View this post on Instagram

Beautiful couple ❤️ @meghanmarkle_official

A post shared by Meghan Markle 🔵 (@meghanmarkle_official) on

‘Мет Гала јасно дефинира кој е кој во деловната активност. Секако дека Меган е едно од имињата на врвот на списокот, а Едвард и неговиот тим се возбудени што ќе оди со нив. Меган сака од време на време да излегува без Хари за да се изгради себеси како име во Холивуд “, додаде изворот.

Мет Гала е годишна хуманитарна забава во Њујоршкиот Metropolitan Museum of Art и на неа одат само елитни личности.Билетите се скапи, но никој не може да дојде на „Мет Гала“ без да добие покана од американската уредничка на „Вог“, Ана Винтур. Бакингемската палата сè уште не ги коментираше овие статии.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi