За поубав почеток на неделата: Лила сподели провокативна фотографија!

9 декември, 2020
lila

Македонската водителка Лила Филиповска е една од најзгодните дами на македонската јавна сцена, а секоја нејзина објава на социјалните мрежи не може да помине незабележано.

Лила вложува многу труд во својот изглед, па затоа може да се каже дека годините буквално не ѝ можат ништо.

Таа на Инстаграм сподели фотографија на која нејзиното бујно деколте е во преден план. Црниот чипкан градник, кој „ѕирка“ од под кожната јакна, го одвлекува целото внимание.

„Животот е навистина едноставен, но ние го правиме комплициран“, напиша таа во опис на фотографијата.