Зборовите на Џорџ Клуни упатени до Амел ќе ве натераат да се засрамите

19 јуни, 2020
сдфг


„Брзо сфатив дека сакав да го поминам остатокот од животот со неа, но никогаш не разговаравме за тоа. Не беше, ‘Еј, можеби треба да се земеме?’ „О Боже“ и „Леле“. Тогаш и реков: „Слушај, јас сум 52 години, клечам пред тебе 28 минути, па морам да добијам одговор или ќе си го мрднам колкот. Јас никогаш не би можел да станам повторно! “ “Амал има одлично чувство за стил. Таа никогаш не користи услуги на стилист, но во секој случај изгледа неверојатно. И покрај фактот дека таа обично води 11 случаи во исто време. Таа е неверојатна жена!”

“Запознав личност за која дефинитивно би го дал својот живот. Нејзиниот живот е поважен за мене отколку мојот!” “Таа е одлична личност, грижлива и попаметна од сите што сум ги запознала досега. Таа има одлично чувство за хумор. Постојат неколку причини поради кои се заљубив во неа, а една од нив е нејзината работа. Јас сум секогаш горд кога ќе ја видам да застане пред Апелациониот суд во Стразбур. Импресивен поглед “. „Амал, без оглед на тоа што нè приближува хемијата, не би можел да бидам погорд што сум твој сопруг“.

„Ме прашувате како се чувствуваме како г-дин и г-ѓа Клуни? Проклето добро!“

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi