ЖЕШКА ВЕНЕЦУЕЛКА СО СОВРШЕНИ ОБЛИНИ: Нејзините голи фотографии ги лајкуваат повеќе од 2 милиони луѓе (ФОТО)

20 август, 2020
cica

Аријана Џејмс е популарна Инстаграм заводничка, која ја следат повеќе од 2 милиони луѓе.

Оваа убавица е родена во Венецуела, но подоцна се преселила во Колумбија за да започне кариера како модел.

Поради факултетот, таа се откажала од манекенската кариера, но наскоро се врати како модел, сфаќајќи дека нејзината страст е премногу силна за да ја пропушти можноста за нејзините соништа.

Нејзините совршени облини и извајано тело се резултат на строга дисциплина и поминато време во теретана, која ја посетува дури шест пати неделно.

View this post on Instagram

Love is love ❤️🌈

A post shared by 𝐀𝐑𝐈𝐀𝐍𝐀 (@ariana) on