Ирина Шајек е бремена ?

26 мај, 2020
irina-bikini-625x302

Иако последниве неколку недели не се одвојува од својата 3 годишна ќерка Леа Ди, која е од бракот со нејзиниот поранешен парнер актерот Бредли Купер, руската манекенка, а според многумина и една од најубавите жени на свветот, 36 годишната Ирина Шајек снимена е во ретка соло прошетка низ улиците на Њу Јорк, а фотографиите набрзо се појавија во сите медиуми и го покренаа прашањето дали Ирина е трудна?

Имено нејзината комбинација, која и секој пат е одлична, од црн долг фустан и предимензионирана џинс јакна, кај многумина предизвика сомнеж дека моделот крие убава тајна. Дополнително шпекуллациите биле поткрепени и од самото тоа што таа цело време рацете ги држела преку стомакот што заедно со комбинацијата навела на овие гласини.

Сево ова се поклопува ако се знае дека и за време на првата бременост со Леа Ди, првите неколку месеци Ирина ја криела тајната под широка облека. Дали е само случаност или се работи за принова ќе видиме во наредниот период. Инаку Ирина последните неколку месеци е во врска со 33 годишниот Вито Шабел.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi