Ирина Шајк објави безобразно видео од ревијата на Ријана: Ги покажа градите и задникот во секси долна облека

6 октомври, 2020
irina-1-830x0

Познатата манекенка се појави на ревијата на Ријана „Savage X Fenty“ …

Супермоделот и манекенка од Русија Ирина Шајк (34) на социјалната мрежа Инстаграм објави ново видео од ревијата на Ријана за новата колекција долна облека наречена „Savage x Fenty Vol. 2“.

Имено, славната манекенка ги воодушеви своите следбеници кога стана дел од проектот на Ријана „Savage X Fenty Show“, што ќе се емитува на платформата на Амазон „Prime Video“.

Ирина се разголи за потребите на тоа шоу и беше во провокативна розова долна облека.

Убавицата објави само мал дел од она што нѐ очекува на Инстаграм, а нејзиното секси издание фрли во транс многу нејзини обожаватели.

По тој повод, таа носеше розов корсет од латекс со розови латекс чорапи до бутовите, кои беа прикачени со халтери во иста боја. Носеше светкави розови сандали на врзување врз чорапите, а на рацете носеше ракавици со иста боја.

View this post on Instagram

@savagexfenty 💕

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Косата и беше врзана во опашка, а потоа во долгата опашка што и паѓаше по грбот, а имаше и бројни додатоци. На нејзините очи имаше впечатливи бело-розови вештачки трепки „пеперутка“, кои ги привлекоа погледите на сите.

Ова видео е прегледано повеќе од 716 000 пати, а моделот уште еднаш докажа зошто е „кралица на модните писти“.

Проверете ги секси фотографиите на Ирина во галеријата подолу.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum