ИСПЛИВА НЕОБЈАВЕНА ФОТКА ОД ЦЕЦА, ТЕШКО Е ДА СЕ ПРОЦЕНИ КОЛКУ ГОДИНИ ИМАЛА: Убава, нема конкуренција!

11 август, 2020
Annotation 2020-08-11 210845

Малкумина имаа можност да ја видат оваа приватна фотографија на популарната дива

За пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ, која е активна на јавната музичка сцена повеќе од триесет години, се знае скоро се – од детали поврзани со нејзината успешна кариера, па сè до оние приватните.

Сепак, она што ги изненадува нејзините обожаватели повторно и повторно и привлекува големо внимание се старите фото-спомени што малкумина од нив досега имаа можност да ги видат.

Непогледната слика од нејзините помлади денови се појави на популарната страница на Инстаграм, која собра бројни лајкови, но и предизвика многубројни овации.

Сеца порано ги воодушевуваше фановите со ваквите изданија, а оваа слика сега го освежи сеќавањето за нејзиниот изглед и стајлинг од минатото.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris