Испливаа шокантни детали за принцот Вилијам!

6 јуни, 2020
240489_princvilijam_ff

Нови детали за интимниот живот на прицот Вилијам се појавија во јавноста, според кои принцот во младите години бил заљубен во внуката на својата маќеа Камила Паркер Болс.

Пред да ја запознае својта сегашна сопруфа и мајка на неговите деца, Кејт Мидлтон, Вилијам ја „пикирал“ Ема Паркер Болс, Според пишувањата на биографот на принцезата Дијана, седумнаесет годишниот Вилијам бил заљубен „до уши“. Интересен е фактот дека Вилијам се заљубил во Ема која многу личела на својата тетка.

Воедно, неговиот татко принц Чарлс со години ја изневерувал принцезата Дијана толку со Камила, а познато е дека неа ја сакал целиот свој живот. Тој со неа се оженил после 8 години од несреќната смрт на Дијана во 2005 година.

Според шпекулациите Вилијам бил во врска со Ема кога тој имал 17 години, а таа 25, односно во 1999 година. Ема до ден денес е близок член на кралското семејство па поради тоа често се сретнува во Вилијам и Кејт на разни свечености.

– Понекогаш така ќе се загледаше во неа што на сите присутни им беше незгодно – рекол еден од сведоците на љубовната ситуација на Вилијам од 1999 година.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi