Ја оставил за друга? Вистината за врската на Анџелина Џоли со атрактивниот колега

6 ноември, 2020
Angelina-Jolie


Откако раскина пред четири години со 56-годишниот Бред Пит, со кого има шест деца од 11-годишна врска, 45-годишната актерка и хуманитарка Анџелина Џоли, во неколку наврати беше во врска со разни холивудски мажи. Сепак, и покрај различните написи, никогаш немало официјални докази за наводните романси, а порталот „Госип Коп“ сега пишува за една, анализирајќи што се случило со наводната врска помеѓу Анџелина Џоли и каскадерот Ксавиер Лејк.

Angelina Jolie


Имено, списанието „Женски ден“ минатата година во ова време објави информации за јавноста дека ѕвездата на филмот „Maleficent: Mistress of Evil“ ужива во нова романса со атрактивен каскадер кој го запозна на снимањето на филмот на Марвел „The Eternals“. Како што напишаа во тоа време, каскадерот ја освои актерката со неговиот неодолив изглед и заеднички интереси, и иако 45-годишната девојка, според медиумите, не била сигурна дали сака да започне нова врска среде развод, таа уживала во фактот дека некој ја вратил насмевка на лицето.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi