Ја откри вистината за породувањето во тајност!

19 септември, 2020
да

Една од најпознатите американски манекенки, 25-годишната Џиџи Хадид, го чека своето прво дете со нејзиниот партнер, двегодишната пејачка на некогаш популарната група „One Direction“, Зејн Малик.

Неодамна се појавија гласини дека манекенката се породила во тајност, а со оглед на тоа што целата бременост ја чувала и криела до самиот крај, не би било изненадувачки.

Но, според Мирор, последните фотографии што ги објавила биле јасен одговор на лажните шпекулации.

View this post on Instagram

❤️Waiting patiently for her angel to be born……

A post shared by YOLANDA (@yolanda.hadid) on

Имено, пред неколку дена, таткото на 25-годишното момче, познат инвеститор во недвижнини Мохамед Хадид, на својот Инстаграм профил објави рачно напишано писмо до бебето, со што ги разгоре гласините дека неговата ќерка се породила.

Покрај многу медиуми, обожавателите претпоставуваат и дека фотографиите се испратени како одговор дека таа сè уште не родила.

View this post on Instagram

❤️the precious cycle of life….

A post shared by YOLANDA (@yolanda.hadid) on

Фотографиите ги споделила и нејзината мајка на нејзиниот профил на Инстаграм, а таа во описот напишала: Трпеливо чекам да се роди нејзиниот ангел ’, оставајќи да се знае дека нејзиниот стомак е сè уште таму. Но, според странските медиуми, многумина сè уште се прашуваат која е вистинската вистина во сето ова. Додека еден дел од обожавателите претпоставуваат дека таа е сè уште бремена, другите „распрснуваат“ коментари на социјалните мрежи за тоа колку години имаат фотографиите.