Ја открила вистинската причина: Мараја Кери проговори за караницата со Џеј Ло

1 октомври, 2020
58887043_135744630827478_4287712054197008306_n

Сè попопуларниот тренд меѓу славните, пишувањето мемоари, ја заинтересираше и 50-годишната поп дива Мараја Кери. За време на презентацијата на новата биографија, таа откри бројни тајни, од кои повеќето ги посвети на својот посесивен поранешен сопруг, 71-годишниот Томи Мотоли, и драмата со 51-годишната Џенифер Лопез, која ја подготви за одмазда.

Се чини дека најмногу од нејзиниот живот Мараја најмногу и замерува на нејзиниот прв сопруг, успешен музички продуцент и поранешен директор на Sony Music Entertainment, кој го контролираше секој нејзин потег. Иако го завршија својот петгодишен брак уште во 1998 година, таа откри дека сепак жали за тоа, не поради разводот, туку поради времето поминато со него. Според странските медиуми, Мараја во своите мемоари го опишала трауматското искуство што и го нанел 71-годишникот по разводот. Имено, откако го напуштила, ја напуштила неговата дискографска куќа. Иако претходно се договорија нејзините песни да се играат во нејзиниот филм „Сјај“, Томи, благодарение на моќната позиција, реши да ја саботира својата поранешна сопруга и „покри“ со најголемиот дел од филмот со песни од Џенифер Лопез. Иако знаеше дека тоа е одмазда, Џеј Ло се согласи, што беше причина за долготрајна расправија меѓу нив две.


И покрај расправијата уште во 2001 година, тие неодамна комуницираа повторно, откри Мараја. „Како и сега, тогаш не ја познавав добро, но таа ја знаеше позадината на приказната. Одлучи да учествува во одмаздата на мојот поранешен сопруг, за што негодував со години “, додаде тогаш во едно интервју.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum