Јелена Карлеуша ни откри зошто ја “предизвика” Теодора Џехверовиќ!

27 мај, 2020
jelena

За време на вонредната состојба, поп дивата Јелена Карлеуша смисли предизвик на „ТикТок“ по повод објавувањето на нејзината нова песна „La Bomba“ и тагна многу колеги од естрадата, меѓу кои беше и Теодора Џехверовиќ.

Познато е дека Теодора и Карлеуша беа скарани подолго време, па многумина биле изненадени кога ЈК ја предизвика Џехверовиќ.

Јелена ни откри зошто баш неа ја избра.

– Ја тагнав секоја жена на Инстаграм  која мислам дека е убава, привлечна, знае да пее и танцува, затоа што имав убав список.. Им дадов комплименти, затоа што мислам дека сите што ги тагнав знаат да играат и да пеат, што е многу убаво за оваа работа – рече Јелена за IDJTV. Теодора одговори на предизвикот на Карлеуша и се снимаше себе си играјќи на синглот „ La Bomba“, по што следеа шпекулации дека двајцата на крајот ги закопале своите “борбени секири”.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi