Јелена сподели симпатична слика со својата ќерка и покажа како ужива семејството Џоковиќ (ФОТО)

8 ноември, 2020
ј1

Таа ги воодушеви фановите со неколку слики.

Имајќи предвид дека поради бројните обврски што ги има поради тренинзите и турнирите, Новак се обидува да го помине секој слободен момент со своето семејство. За разлика од многу познати личности кои миговите за одмор ги поминуваат на некоја од егзотичните дестинации, фамилијата Џокович, секогаш кога ќе имаат можност одат во Србија за да ги наполнат батериите и да уживаат во својата земја.


Јелена ги воодушеви своите бројни следбеници на Инстаграм со слики кои откриваат како изгледа слободното време на фамилијата Џоковиќ. Сликата на слатката Тара и неколку слики од прекрасната природа, јасно покажаа дека и покрај луксузот, тие најмногу уживаат во природата и сите оние ситници што го прават детството на Стефан и Тара незаборавно.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi