КАДЕ ИСЧЕЗНА КИМ? Кардашијанката НАДВОР ОД СЕБЕ од без откако Канје откри детали за нивната приватност

22 јули, 2020
Annotation 2020-07-22 115453

Откако раперот во својот прв говор како дел од кампањата за претседателството на Америка ги изјави работите што требаше да останат меѓу двајцата, старлетата му е многу лута.

Ким Кардашијан е најпознатата реалити ѕвезда на планетата и повеќе од 10 години има реално шоу кое го следи животот на нејзиното семејство, но далеку од тоа да знае сè за неа. Напротив – претежно само она што нејзината „мајка“ Крис Џенер и таа сака достигнува во јавноста, па емотивниот и шокантен говор што нејзиниот сопруг Канје Вест го даде на својот прв политички митинг предизвика вистински скандал.

<p>Nakon što je reper u svom prvom govoru u okviru kampanje za predsednika Amerike izneo stvari koje je trebalo da ostanu između njih dvoje, starleta je veoma ljuta na supruga</p>

Вест, кој сака да стане претседател на Америка, би можел, ако чудесно успее, да остане пред својата прва дама затоа што веќе долго време се шпекулира за нивниот развод, а овој скандал би можел даја прелие чашата. Раперот и дизајнер зборуваше за нивната приватност и, меѓу другото, рече пред стотици луѓе и репортери дека додека Ким ја носела својата ќерка Вест, тие размислувале за абортус.

– Јас водев раперски начин на живот. Седев во Париз, во моите кожни пантолони … Го држев лаптопот и имав креативни идеи. Екранот стана црно-бел и Бог ми рече: “Ако ја з****ш мојата визија, ќе ја з****м и јас твојата. Затоа ја повикав сопругата и и реков: Ќе го имаме ова бебе”… Дури и ако мојата сопруга се разведе од мене после овој говор, таа ја роди Норт кога јас не сакав. Таа стоеше и го заштитуваше тоа дете – рече, меѓу другото, Вест .

<p>Nakon što je reper u svom prvom govoru u okviru kampanje za predsednika Amerike izneo stvari koje je trebalo da ostanu između njih dvoje, starleta je veoma ljuta na supruga</p>

Од ова случување, Ким сеуште се нема појавено во јавноста нити огласено на социјалните мрежи. Како што пренесува People, таа не е воодушевена со овој говор.  

—Ким е шокирана што Канје зборуваше за Норт на собирот —рече извор близок на семејството. — Бесна е што сподели нешто толку приватно.

<p>Nakon što je reper u svom prvom govoru u okviru kampanje za predsednika Amerike izneo stvari koje je trebalo da ostanu između njih dvoje, starleta je veoma ljuta na supruga</p>

Друг извор додаде дека нивниот однос е “значително нарушен”.

Парот, покрај настарата ќерка Норт, ја има и ќерката Чикаго и синовите Сеинт и Псалм.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi