Кајли Џенер има кочија како од бајките пред својот дом; Како онаа од цртаниот филм „Пепелашка“ (ФОТО)

29 декември, 2020
kajli-dzener-815x458

Најмладата милијардерка реши да ја украси околината

Празничната еуфорија го зафати целиот Свет, вклучително и Кајли Џенер. Откако ја покажа огромната елка во нејзиниот дом, најмладата милијардерка реши да покаже како ја украсила надворешноста на својата куќа.

Имено, она што можевме да го видиме на нејзиниот Инстаграм е дека Кајли има магична бајка пред себе, како онаа од цртаниот филм „Пепелашка“.

Кочијата беше осветлена, а Џенер ни покажа како изгледа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris